Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Regeneracja po zimie.

Czy zastanawiałaś się czemu na koniec zimy samopoczucie tak bardzo spada, a ulubione jeansy robią się zbyt opięte? Wszystko przez krótkie dni i przemęczenie spowodowane brakiem słońca. Zamiast spędzać wolny czas na świeżym powietrzu przesiadujemy przed telewizorem podjadając chipsy. Jak wzmocnić organizm i przezwyciężyć podły nastrój? Istnieje kilka sposobów na poprawę humoru. Jednym z nich może być spacer w dobrym towarzystwie. Na dodatkowe kilogramy najlepszą receptą będzie zmiana nawyków żywieniowych oraz zastosowanie tabletek na odchudzanie takich jak Forskolin Optima.


Żeby schudnąć trzeba jeść.


Takie stwierdzenie może się wydać wielu osobom niedorzeczne. Nic bardziej mylnego! Należy spożywać cztery do pięciu posiłków dziennie. Organizm działa jak wielki piec, dostarczając mu regularnie paliwo umożliwimy metabolizmowi pracę na najwyższych obrotach. Dla ciała nie pozostaje obojętne jakiego rodzaju będzie to pożywienie. Posiłki powinny być zbilansowane, czyli dostarczające białko, węglowodany i tłuszcze w proporcjach odpowiednich do wieku i ilości kalorii, którą spalamy w ciągu dnia. Dla przykładu, nawet jeżeli nie mamy możliwości ugotowania posiłku może nim być wędzony łosoś z ciemnym chlebem i sałatą lodową.


Sport.


Żeby zdrowe odchudzanie było możliwe, oprócz zbilansowanych posiłków na co dzień, powinniśmy też wprowadzić odrobinę ruchu. Jeśli masz silne postanowienie, że zaczniesz ćwiczyć, nie rezygnuj! Jakikolwiek rodzaj aktywności zdecydowanie ułatwi zdrowe odchudzanie. Jeżeli należysz do tych osób, które zaczynają od jutra musisz wiedzieć, że jutro jest właśnie dzisiaj. Jest wiele osób, które na samą myśl o wysiłku fizycznym oblewają się zimnym potem. Nie musi tak być, ponieważ obecnie wybór dyscyplin sportu jest tak ogromny, że naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie trzeba od razu uprawiać boksu tajskiego, chociaż jest to również świetny sport dla tych, którzy lubią adrenalinę. Jeśli jednak wolisz coś spokojniejszego wybierz się na basen. Z pewnością nie pożałujesz. Chyba, że nie chcesz się pocić ani moczyć, wtedy doskonałym rozwiązaniem będzie nordic walking, czy zwykły spacer.


Tabletki na odchudzanie.


Zdrowe odchudzanie nie może być zbyt szybkie. Może jednak zostać przyspieszone, pod warunkiem że dobierzemy odpowiedni suplement na odchudzanie. Dużą popularnością cieszą się kapsułki z ekstraktem z pokrzywy indyjskiej. Sama roślina Coleus Forskohlii znajdowała zastosowanie w medycynie dalekiego wschodu już setki lat temu. Jednak badania naukowe przeprowadzone na pokrzywie indyjskiej wykazały jej dużą skuteczność we wspomaganiu zdrowego odchudzania. Forskolina, czyli aktywna substancja roślinna w niej zawarta, wspomaga proces lipozy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Dodatkowo zapobiega odkładaniu się tłuszczu z pożywienia.


Wielu zadowolonych klientów potwierdza, że stosowanie Forskolin Optima w połączeniu ze zdrowym odżywianiem i odrobiną wysiłku fizycznego pomogło w krótszym czasie uzyskać wagę docelową. Forskolin Optima to jedyny oryginalny produkt z ekstraktem z pokrzywy indyjskiej, który w naturalny sposób wspomaga zdrowe odchudzanie oraz pomaga wzmocnić efekt wysiłku włożonego w odchudzanie redukując cellulit i zapobiegając efektowi jo-jo.powrót do artykułów