Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Jak schudnąć skutecznie i bezpiecznie?

Ile razy zastanawiałaś się, czy schudnięcie jest w ogóle możliwe? Pewnie nie jeden raz skrycie marzyłaś by wyglądać jak modelka z okładki kolorowego czasopisma. Nie musisz zostawiać tego w sferze marzeń! Zdrowe odchudzanie jest możliwe, wystarczy zacząć się stosować do kilku prostych zasad. Jakie to zasady i czy trudno się do nich przyzwyczaić? Początkowo może to wymagać odrobiny wysiłku, jednak zdecydowanie się opłaci!


Pomysł na zdrowe odchudzanie.


Pierwszym skojarzeniem z odchudzaniem może być głodówka. Jest to błąd, ponieważ głodzenie się jest męczarnią i ogromną próbą dla silnej woli. Po drugie głodówka może zrobić więcej szkody, niż pożytku. Czemu? Z kilku powodów. Kiedy przestajemy jeść przemiana materii zostaje zatrzymana, a przecież w odchudzaniu chodzi o to, żeby ją przyspieszyć. Nie jedząc przestajemy dostarczać organizmowi witamin i składników mineralnych potrzebnych do życia. Jak schudnąć zdrowo?


Żeby schudnąć trzeba jeść!


Takie stwierdzenie może brzmieć obco i niedorzecznie, ale to właśnie jedzenie jest sekretem pięknej figury trenerek fitnessu. Nie oznacza to, że należy jeść obojętnie co i obojętnie kiedy. Przeciwnie, posiłki powinny być odpowiednio przemyślane i zaplanowane. Organizm człowieka działa jak ogromny piec. Trzeba do niego regularnie podrzucać, żeby tlił się płomień. Płomieniem jest przemiana materii, a podrzucać należy odpowiednie jedzenie, które doda energii i pozwoli metabolizmowi działać na najwyższych obrotach. Bardzo ważna jest jakość posiłków. Należy zadbać, by pożywienie było jak najmniej przetworzone. Przez to zachowa wszystkie składniki mineralne dla zdrowia i pięknego wyglądu.


Żyj aktywnie!  


W zdrowym odchudzaniu ważny jest też ruch. Nie muszą to być katorżnicze ćwiczenia, ale dobrze zadbać o aktywność fizyczną w codziennym życiu. Aktywnością może być już 30 minut spaceru dziennie. Warto jednak zgłębić temat, bo wybór jest tak duży, że każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Dla fanów dobrej zabawy najlepsza będzie zumba. To nie tylko wspaniała rozrywka, ale przede wszystkim doskonałe spalanie wszystkich zbędnych kalorii. Jeśli nie lubisz zbyt szybkiego tempa wybierz taniec towarzyski. Jeżeli wręcz przeciwnie- chcesz poskakać wypróbuj aerobik. Ćwiczenia na siłowni z trenerem personalnym to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wyrzeźbić konkretne partie ciała. Natomiast pływanie pozwoli się zrelaksować i wyciszyć.


Nie poddawaj się!


Cokolwiek wybierzesz pamiętaj, że nie jesteś z tym sama! Są setki walczących kobiet, które po ciąży lub z powodu zaburzeń odżywiania i złych nawyków nie są zadowolone ze swojej sylwetki. Najtrudniejsze jest zrobienie pierwszego kroku, później ćwiczenia wchodzą w krew, a zdrowe jedzenie staje się najpyszniejsze na świecie. Wszystkie działania w kierunku zmiany na lepsze zasługują na ogromne uznanie. Bardzo ważne jest też zastosowanie odpowiednich preparatów, które pomogą spalić tkankę tłuszczową i przyspieszą metabolizm. Tabletki na odchudzanie Forskolin Optima z ekstraktem z pokrzywy indyjskiej są w pełni naturalne i bezpieczne. Badania naukowe potwierdziły, że forskolina może przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej i ułatwić zdrowe i szybkie odchudzanie.*
powrót do artykułów