Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Spędza sen z oczu każdej osobie, która walczy ze zbędnymi kilogramami. Mowa oczywiście o tkance tłuszczowej. To doskonały izolator cieplny oraz ochrona delikatnych narządów wewnętrznych, jednak jej nadmiar potrafi doprowadzić do wielu poważnych chorób. Jak skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej, utrzymać idealną sylwetkę i dbać o swoje zdrowie?


Dobre przyzwyczajenia procentują


Najtrudniejsza do zrzucenia jest nadwaga nabyta w dzieciństwie. Nagromadzone w pierwszych latach życia komórki tłuszczowe są wyjątkowo oporne na dietę oraz trening. Żeby rozprawić się z nimi raz na zawsze, warto zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy. Odchudzanie rozpocznijmy więc od spalaczy tłuszczu – jednym z nich jest pokrzywa indyjska (forskolina). Kolejną ważną sprawą są przyzwyczajenia żywieniowe które wynosimy z domu rodzinnego. Tłuste potrawy, jasne pieczywo i nadmierna ilość cukrów prostych jest najkrótszą drogą do otyłości. Zamiast tego do diety dziecka od najmłodszych lat należy wprowadzać dużą ilość warzyw, owoców oraz produktów pełnoziarnistych. Z pewnością uchroni to je przed problemami zdrowotnymi w przyszłości.


Krytyczne miejsca - brzuch, uda, pośladki


Największe problemy stwarza pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha oraz ud. Recepta na te problemy nie jest prosta i jednoznaczna. Pierwszym krokiem powinna być zmiana diety - ograniczenie ilości spożywanych kalorii zapobiegnie dalszemu powstawaniu otyłości. Oprócz tego konieczne jest racjonalne rozplanowanie godzin oraz ilości posiłków. Dietetycy polecają schemat, w którym wyliczone kalorie rozkładamy na 5 porcji. Nie doprowadzajmy organizmu do stanu dużego głodu – prowokuje to do zjadania zbyt dużych porcji na raz oraz pogarsza przemianę materii. Jeśli nasz organizm opornie reaguje na tak prowadzoną dietę, musimy zaopatrzyć się w sprawdzone suplementy diety na odchudzanie. Doskonale w tej roli sprawdzi się wyciąg z pokrzywy indyjskiej, który wspomoże naturalny proces odchudzania i usprawni działanie przewodu pokarmowego.


Sport – nie zawsze wystarcza


Siłownia, bieganie a nawet basen mogą nie przynieść oczekiwanych efektów w procesie odchudzania. Często dochodzi do sytuacji, w której wypracowane mięśnie przykryte są warstwą tkanki tłuszczowej. Zdecydowanie psuje to nie tylko efekt wysiłku, ale i naszą motywację. Powodem takiej sytuacji może być nieodpowiednia dieta, zła przemiana materii lub nieodpowiednio dobrane suplementy diety. Nawet najbardziej rygorystyczny system treningowy nie rozwiąże naszych problemów z sylwetką, jeśli nie zapewnimy naszemu organizmowi odpowiedniej pomocy od wewnątrz. Doskonałym rozwiązaniem jest spalacz tłuszczu – forskolina. Włączona do diety nie tylko wpływa pozytywnie na poprawę trawienia, ale również przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Wyciąg z pokrzywy indyjskiej hamuje powstawanie adipocytów i obniża poziom tłuszczów we krwi.


Krokiem milowym w walce z otyłością jest uzyskanie wymarzonej sylwetki, jednak prawdziwy sukces osiągniemy dopiero w momencie, w którym utrzymamy prawidłową wagę przez dłuższy czas. Z tego powodu nie rezygnujmy z zdrowego trybu życia oraz suplementów diety podtrzymujących efekty odchudzania po osiągnięciu pierwotnego celu. *  


powrót do artykułów