Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Skuteczne odchudzanie – to jest w twojej głowie!

Wiele osób, które od lat nieskutecznie walczą z nadwagą, podejmuje kolejne próby utraty zbędnych kilogramów bez wiary w sukces. Z góry zakładają, że jeśli nawet pojawi się jakikolwiek efekt, to nie będzie on trwały. Jeszcze gorszym podejściem jest brak jakiegokolwiek działania – bierne poddanie się losowi i wyrzutom sumienia, które mówią, że jednak powinniśmy coś dla siebie zrobić. Jak wygrać z własnymi lękami i zyskać idealną sylwetkę?

 

Zmień myślenie

 

Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy sobie uświadomić to fakt, że odchudzanie to nie tylko walka o szczupłą sylwetkę. Jako cel postawmy sobie własne zdrowie, a nie mniejszy rozmiar ubrania. Taka pozornie niewielka zmiana podejścia może bardzo pomóc – sprawi, że odchudzanie będzie prostsze, a działanie w zgodzie ze sobą przyniesie dużo lepsze efekty. Kolejną ważną sprawą jest to, żeby diety nie traktować jako czasową zmianę, którą porzucimy, gdy tylko osiągniemy zamierzony efekt. Zamiast katować się głodówkami, liczyć kalorie i odmawiać sobie przyjemności przez kilka miesięcy lepiej zmienić swoje nawyki żywieniowe. Dzięki zbilansowanym posiłkom, bogatym we wszystkie niezbędne składniki nie tylko unikniemy efektu jo-jo, ale i znacznie poprawimy kondycję organizmu i dodamy sobie energii do działania. Powinniśmy także pogłębić swoją wiedzę na temat suplementów diety takich jak na przykład Forskolin Optima, który zawiera sproszkowane listki pokrzywy indyjskiej. To naturalny spalacz tłuszczu, który może wspomóc nasz wysiłek w drodze do zdrowia.

 

Równie ważne co zbilansowana dieta jest dbanie o odpowiedni odpoczynek i sen. Związane jest to z regulacją gospodarki hormonalnej, a dokładnie z wydzielaniem kortyzolu. Organizm pod wpływem zmęczenia i zbyt małej ilości snu wydziela go w nadmiarze, co z kolei prowadzi do problemów z utratą wagi. Aby Twoje odchudzanie było skuteczne, staraj się więc przesypiać co najmniej 7 godzin.

 

Dbaj o umysł i ciało

 

Skuteczne odchudzanie to nie tylko kontrola tego, co ląduje na naszym talerzu. Oprócz diety powinniśmy też odpowiednio zmienić naszą aktywność fizyczną. Odpowiednie ćwiczenia nie tylko zagwarantują nam smukłe uda i płaski brzuch, ale także poprawią samopoczucie. W trakcie wysiłku nasz organizm wydziela endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia. Dzięki nim poprawia się nastrój, pojawią się chęć do działania i dodatkowa energia nawet po ostrym treningu. Należy jednak pamiętać, że zbyt intensywne ćwiczenia mogą przynieść kompletnie odwrotny skutek. Jeśli nie damy organizmowi odpowiednio dużo czasu na regenerację i przyzwyczajenie się do zwiększonej aktywności, doprowadzimy do obniżenia nastroju oraz zmniejszymy efektywność odchudzania.

 

W trakcie odchudzania warto również sięgnąć po odpowiedni suplement diety, który przyśpiesza spalanie tłuszczu oraz reguluje pracę organizmu. Doskonałym rozwiązaniem są sproszkowane listki pokrzywy indyjskiej. To roślina znana od wieków i z powodzeniem używana we wschodniej medycynie. Kapsułki na odchudzanie Forskolin Optima mogą pomóc również Tobie – dzięki unikalnej recepturze i naturalnemu składowi działają w zgodzie z Twoim organizmem. *


powrót do artykułów