Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Pokrzywa indyjska hitem na odchudzanie.

Współczesne media bezlitośnie promują wizerunek idealnego ciała, który powinno się uważać za jedyny słuszny. Sugerują tym samym, że osoby niebędące terminatorami fitnessu nie są pożądane przez społeczeństwo. Przez presję otoczenia wielu z nas czuje, że nie pasuje do środowiska, w którym musi przebywać. Dochodzi do tego frustracja spowodowana brakiem pomysłu na zdrowe odchudzanie. W rozwiązaniu tych rozterek może pomóc Forskolin Optima.


Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej poprawia zdrowie.


Pokrzywa indyjska, czy też Coleus Forskohlii była znana i powszechnie wykorzystywana na dalekim wschodzie już od dawien dawna. Azjatyccy znachorzy szczególnie upodobali sobie Coleus do leczenia układu krążenia, oddechowego, moczowego i bezsenności. Nie oznacza to, że współcześnie została zapomniana. Przeciwnie! W dalszym ciągu używa się jej w medycynie naturalnej. Co więcej po przeprowadzeniu na niej badań naukowych wykazano właściwości wspomagające zdrowe odchudzanie.


Jak Coleus Forskohlii wspomaga zdrowe odchudzanie?


Liczne badania naukowe potwierdziły i szczegółowo wyjaśniły wpływ pokrzywy indyjskiej na odchudzanie. Jak to działa? Najprościej mówiąc składnik o nazwie forskolina stymuluje wydzielanie enzymów odpowiedzialnych za wzrost masy mięśniowej i utratę tłuszczu. W praktyce oznacza to, że odpowiednie enzymy przyspieszają transport tłuszczów do mięśni, dzięki czemu mogą być od razu zamienione w energię. Długofalowe działanie forskoliny powoduje, że większość tłuszczu z organizmu zostaje spalona, co wymiernie przekłada się na wygląd.


Dostępność tabletek na odchudzanie z pokrzywy indyjskiej.


Rynek suplementów diety jest w Polsce niezwykle bogaty. Zarówno kobiety i mężczyźni pokochali tabletki na odchudzanie, kupienie ich w supermarkecie nie stanowi najmniejszego problemu. Suplementy można podzielić na kilka rodzajów, jednak jednym z ulubionych są w dalszym ciągu spalacze tłuszczu. Jest to dosyć śliski temat, ponieważ prawo nie reguluje dostatecznie precyzyjnie co może się w takim spalaczu znajdować.


Suplement diety Forskolin Optima.


Forskolina jest składnikiem w 100% roślinnym, naturalnym i bezpiecznym. Badania naukowe potwierdziły, że jest to jeden z niewielu naturalnych i bezpiecznych spalaczy tłuszczu. Kupując tabletki na odchudzanie warto wybrać Forskolin Optima, ponieważ pozwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej bez konsekwencji dla zdrowia. Firma Vital Progres stworzyła bezpieczną i skuteczną formułę na zdrowe odchudzanie, która w połączeniu ze zdrowym stylem życia daje pożądane efekty.*
powrót do artykułów