Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Pokrzywa indyjska – dlaczego warto włączyć ją do swojej diety?

Nasz rynek zalewa wielka fala suplementów diety skierowanych do osób walczących z nadwagą. Media i prasa pełne są reklam cudownych preparatów, polecanych przez uśmiechnięte i szczupłe modelki. Niestety, najczęściej skuszeni obietnicami sukcesu, przeżywamy spore rozczarowanie, gdy okazuje się, że cud-specyfik nie działa. Wszystkim tym osobom dietetycy polecają sprawdzony i bezpieczny suplement – Forskolin Optima, który sprawia, że marzenia o szczupłej sylwetce stają się rzeczywistością!

 

Skuteczny, bo naturalny!


Dlaczego tabletki na odchudzanie Forskolin Optima są tak efektywne? Sekretem ich działania są naturalne składniki – każda kapsułka pełna jest sproszkowanych listków pokrzywy indyjskiej (Coleus Forskohlii). Ta niezwykła roślina uprawiana jest na terenach Azji Południowo-Wschodniej, na czystych ekologicznie i żyznych glebach. Wygląda niepozornie, jednak o jej niezwykłych właściwościach może świadczyć fakt, że od wieków używana jest w tradycyjnej medycynie indyjskiej. Zażywanie naparów lub sproszkowanych części pokrzywy zalecano osobom cierpiącym na schorzenia serca i ogólnie osłabienie organizmu. Oprócz tego była powszechnie stosowana w leczeniu zaburzeń układu moczowego, a także wyprysków i trądziku.

 

Efekty, które dawała pokrzywa indyjska, zainteresowały naukowców i w 1974 roku przeprowadzono szczegółowe badania w Centralnym Instytucie Naukowo-Badawczym w Indiach. Odkryto wtedy, że oprócz wielu cennych witamin i minerałów Coleus Forskohlii zawiera związek o nazwie forskolina, który odpowiada za jej niezwykłe właściwości terapeutyczne. Ponadto udowodniono, że to świetny spalacz tłuszczu i nadzieja dla osób walczących z nadwagą.

 

Na czym polega fenomen suplementu diety Forskolin Optima?


Kapsułki na odchudzanie z forskoliną działają w sposób całkowicie naturalny dla naszego organizmu. Forskolina wpływa pośrednio na zwiększone powstawanie w komórkach cAMP (cyklicznego AMP). To substancja, która działa jak spalacz tłuszczu – inicjuje rozpad adipocytów (komórek tłuszczowych) oraz zapobiega odkładaniu się nowych. Dodatkowo usprawnia przepływ tłuszczów i innych składników odżywczych do mięśni, co przyśpiesza ich rozwój. Forskolina ma jeszcze jedną ważną właściwość – wspomaga i usprawnia pracę tarczycy, gruczołu odpowiedzialnego za prawidłowy metabolizm i przemianę materii. Połączenie tych wszystkich właściwości daje znakomite efekty: płaski brzuch bez fałdek, gładkie uda oraz jędrne pośladki.

 

By prosto i efektywnie dbać o świetny wygląd i dobre samopoczucie wystarczy włączyć do diety kapsułki na odchudzanie Forskolin Optima. Sproszkowane listki pokrzywy indyjskiej to siła, która płynie wprost z natury. Jej działanie opiera się na wspomaganiu naturalnych procesów organizmu, dzięki czemu nie rozregulowuje i nie rozleniwia przemiany materii, a więc nie prowadzi do efektu jo-jo. Lekarze i dietetycy potwierdzają – szybkie i skuteczne odchudzanie stało się realne! By cieszyć się upragnioną sylwetką wystarczy zaopatrzyć się w suplement diety z forskoliną! *

 

 

 


powrót do artykułów