Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Korzyści z suplementacji Coleus Forskohlii.

Obecnie jesteśmy z każdej strony bombardowani nowymi reklamami najrozmaitszych suplementów diety. W telewizji, ekranie komputera oraz wszystkich gazetach i reklamach widzimy najrozmaitsze środki na odchudzanie. Widnieją na nich szczęśliwi i szczupli ludzie. Czy to działa? Wszak żaden producent nie da gwarancji sukcesu.. Wypróbuj naturalny środek! Nie ryzykuj swoim zdrowiem.


Suplementy diety.


Zanim poznamy dobroczynne właściwości pokrzywy indyjskiej w suplemencie Vital Progres zastanówmy się czym właściwie są suplementy diety? Suplementy diety to środki spożywcze występujące najczęściej w postaci proszków, płynów, tabletek lub kapsułek. Przyjmujemy je w celu uzupełnienia zbilansowanej diety w witaminy i składniki odżywcze. Mają za zadanie odżywienie organizmu lub oddziaływanie na naturalne czynności zdrowego organizmu, czyli sen, trawienie, skupienie i tak dalej. Czynnością organizmu, którą chcemy usprawnić najbardziej, jest bez wątpienia przemiana materii. Dobrze dobrany suplement odpowiednio podziała na nasz organizm dzięki skoncentrowanej zawartości witamin, minerałów i innych składników.


Naturalne działanie Forskolin Optima.


Wiele zadowolonych osób potwierdziło skuteczność Forskolin Optima. Jakie jest więc działanie pokrzywy indyjskiej na organizm? Firma Vital Progres dołożyła wszelkich starań, by każda kapsułka zawierała najbradziej skoncentrowany ekstrakt z pokrzywy indyjskiej wspomagający zdrowe odchudzanie. Coleus Forskohlii zwana też szałwią indyjską rośnie na uprawach Azji południowo- wschodniej. Są to tereny ekologiczne i niezwykle żyzne. Choć wygląd pokrzywy indyjskiej  może się wydawać niepozorny, to posiada wiele prozdrowotnych właściwości, które od stuleci były wykorzystywane w medycynie indyjskiej. Była stosowana między innymi przy leczeniu chorób serca i ogólnym osłabieniu organizmu. Co więcej używano jej do leczenia chorób pęcherza, a nawet trądziku. Na temat działania przeprowadzono szczegółowe badania w Centralnym Instytucie Naukowo-Badawczym w Indiach. Wykazały one, że poza oczywistym składem, to jest wieloma cennymi witaminami i minerałami pokrzywa indyjska posiada związek zwany forskoliną.


Zawartość forskoliny w Forskolin Optima.


Okazało się, że forskolina, to doskonały spalacz tłuszczu dający nadzieję osobom planującym zdrowe odchudzanie. Czemu akurat Forskolin Optima od Vital Progres? Tabletki na odchudzanie wspomagają walkę z nadwagą dwojako. Po pierwsze forskolina to naturalny i w pełni bezpieczny spalacz tłuszczu, po drugie usprawnia metabolizm i przyspiesza przemianę materii. Nie testuj spalaczy niewiadomego pochodzenia. Wybierz już dziś sprawdzony Forskolin Optima od Vital Progres. *

powrót do artykułów