Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Jak schudnąć bez efektu jo-jo.

Wszechobecny w telewizji i na banerach reklamowych wizerunek idealnych ludzi powoduje, że wielu z nas zadręcza się z powodu niedoskonałości. Przesadne rozmyślanie o dążeniu do ideału może doprowadzić do frustracji i zaburzeń odżywiania. Istnieje jednak sposób by schudnąć zdrowo i bez efetu jo-jo.


Co to jest pokrzywa indyjska?


Pokrzywa indyjska, czyli Coleus Forskohlii dotarła do Europy stosunkowo niedawno. Jednak już od stuleci była wykorzystywana w medycynie naturalnej dalekiego wschodu. Jest znana również pod nazwą szałwia indyjska, występuje w Azji południowo- wschodniej głównie w Birmie, Tajlandii i Sri Lance.


Właściwości Coleus Forskohlii.


Pokrzywa indyjska posiada rozliczne właściwości wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Za najcenniejszą z nich uznaje się korzystny wpływ na układ krążenia. Dokładniej mówiąc obniża ciśnienie krwi, dzięki czemu może pomóc w walce z nadciśnieniem i chorobami układu krwionośnego.


Jak rozpocząć zdrowe odchudzanie?


Wiele osób w ogóle nie ma pomysłu jak rozpocząć proces odchudzania. Wydaje się, że jest to dość skomplikowane, jednak to tylko pozory. Od czego zacząć? Krokiem w dobrym kierunku będzie wyrzucenie z domu wszystkich zdrowych przekąsek, czyli ciasteczek i chipsów. Zamiast tego zakup warzyw i owoców oraz włączenie do swojego tygodnia minimalnej dawki ruchu uda się nawet najbardziej opornym.


Jak pokrzywa indyjska wpływa na odchudzanie?


Szałwia indyjska wspomaga odchudzanie przez zawartość substancji aktywnej o nazwie forskolina. Jak działa forskolina? Badania naukowe udowodniły, że mówiąc w dużym uproszczeniu, wspomaga proces lipozy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Dzięki temu wspomaga spalanie zbędnego tłuszczu w trakcie ćwiczeń. Co więcej, nawet drobne grzeszki w postaci odstępstwa od diety mogą ujść na sucho, nie trzeba obawiać się, że czekoladka, czy hamburger odłoży się w biodrach.


Jakie tabletki na odchudzanie z pokrzywy indyjskiej są najlepsze?


Odkrycie odchudzających właściwości Coleus Forskohlii sprawiło, że producenci tabletek na odchudzanie zaczęli ją bardzo powszechnie wykorzystywać. Który suplement wybrać, żeby wspomóc zdrowe odchudzanie? Faworytem konsumentów został Forskolin Optima. Docenili oni skuteczność oraz szybki czas dostawy. Potwierdzają również, że Forskolin Optima pomógł uzyskać zamierzone efekty w odchudzaniu.*powrót do artykułów