Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Jak działają kapsułki z wyciągiem z pokrzywy indyjskiej (Coleus Forskohlii)

Zrewolucjonizowała rynek suplementów diety na odchudzanie oraz dała nadzieję na szczupłą sylwetkę wielu osobom, które bezskutecznie walczyły z nadwagą. Forskolina – bo o niej tu mowa – to naturalny związek diterpenowy zawarty w pokrzywie indyjskiej. Choć brzmi nieco skomplikowanie, to efekt jej działania jest prosty i widoczny gołym okiem – szczupła sylwetka i zdrowe ciało! Jak działa i jak stosować Forskolin Optima?

 

Kapsułki na odchudzanie z pokrzywą indyjską – właściwości farmakologiczne

Ta niezwykła roślina, która od niedawna podbija europejski rynek suplementów na odchudzanie, znana jest od tysięcy lat we wschodniej medycynie. Pokrzywa indyjska, zwana także szałwią indyjską, rośnie w Azji Południowo – Wschodniej, głównie na obszarze Tajlandii, Birmy oraz Sri Lanki. Powszechnie wiadomo, że są to tereny wolne od zanieczyszczeń przemysłowych, a rosnące tam rośliny czerpią swoje właściwości z żyznej i czystej ekologicznie gleby.

Najcenniejszą substancją, zawartą w listkach pokrzywy indyjskiej jest forskolina. Jej działanie polega na zwiększaniu stężenia cyklicznego AMP (cAMP) w komórkach naszego organizmu, który z kolei jest przekaźnikiem w większości reakcji biochemicznych. W uproszczeniu oznacza to, że cAMP jest niezbędną kostką domina, której brak spowoduje zatrzymanie się całego łańcucha.

 

W jaki sposób cAMP wspomaga skuteczne odchudzanie? Badania kliniczne udowodniły, że wpływa na przyspieszenie procesu lipolizy – czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Oznacza to, że znacznie zwiększamy efektywność ćwiczeń oraz diety! Ponadto kapsułki na odchudzanie z pokrzywą indyjską hamują powstawanie nowych komórek tłuszczowych. Nawet jeśli zdarzy nam się chwila słabości lub opuścimy trening – forskolina nie dopuści do odłożenia się zbędnych kalorii. Kolejną właściwością, jaką posiada suplement diety Forskolin Optima jest pozytywny wpływ na tarczycę oraz gospodarkę hormonalną. Dzięki temu w naszym organizmie nie dochodzi do nagłych spadków poziomu cukrów, a co za tym idzie - nie dopada nas tzw. "wilczy apetyt". *  

 

Odchudzaj się i dbaj o zdrowie!

Pokrzywa indyjska gwarantuje nie tylko naturalne odchudzanie. Jej skuteczność udowodniono też w przypadku schorzeń układu krążenia – może obniżyć ciśnienie tętnicze oraz wspomóc w walce z zastoinową niewydolnością serca. Oprócz tego polecana jest osobom ze skłonnościami do zapaleń pęcherza oraz problemami z układem oddechowym. Regularne przyjmowanie kapsułek na odchudzanie usprawni także przemianę materii i oczyści organizm z toksyn.

 

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, kwestia udowodnienia, że forskolina to suplement wspomagający odchudzanie, była jedynie formalnością. Naukowcy potwierdzają – przyjmowanie 1 kapsułki Forskolin Optima trzy razy dziennie znacząco obniża przyrost nowej tkanki tłuszczowej. Ponadto, w obserwowanej grupie osób zażywającej suplement zauważono spadek masy ciała i poprawę ogólnej kondycji zdrowotnej. Warto zaufać działaniu pokrzywy indyjskiej – jej skuteczność potwierdzają nie tylko mistrzowie medycyny naturalnej, ale i współcześni lekarze i dietetycy! *  

powrót do artykułów