Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Forskolin Optima faworytem zmagających się z nadwagą

Jeśli należysz do grona osób bezskutecznie walczących z oponką i wertujesz strony z kolejnymi tabletkami na odchudzanie, to wreszcie jesteś w odpowiednim miejscu. Tabletki z ekstraktem z pokrzywy indyjskiej zawierają forskolinę, czyli w pełni ekologiczny i naturalny związek roślinny. Ta nazwa może brzmieć dosyć obco, jednak zasada jej działania w bardzo prosty sposób stanie się nam bliska. Przy odrobinie wysiłku będziemy mogli uzyskać piękne i szczupłe ciało. Jaki jest więc dokładny wpływ forskoliny na organizm? Przyjrzyjmy się temu bliżej!


Jakie zastosowanie mają kapsułki na odchudzanie z Coleus Forskohlii?


Co prawda suplementy na odchudzanie z ekstraktem z Coleus Forskohlii czyli pokrzywy indyjskiej pojawiły się na europejskim rynku stosunkowo niedawno. Jednak sama roślina znajdowała swoje zastosowanie w medycynie naturalnej krajów dalekiego wschodu już 2 tysiące lat temu. Pokrzywa indyjska lub nazwa stosowana zamiennie szałwia indyjska występuje w naturze na terenach południowo- wschodniej Azji. Najwięcej można jej spotkać w Tajlandii i na Sri Lance. Są to obszary nieskażone działalnością człowieka, więc rośliny tam występujące czerpią z najczystszych źródeł Matki Natury.


Forskolina zawarta w ekstrakcie z pokrzywy indyjskiej przyspiesza i wspomaga proces lipozy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych w organizmie. Zażywając Forskolin Optima możemy zauważyć lepsze efekty ćwiczeń oraz diety. Kolejną zaletą tabletek na odchudzanie jest możliwość zahamowania wzrostu nowych komórek tłuszczowych.  Oznacza to tyle, że jeśli zrobimy sobie na niewielkie odstępstwo od diety forskolina pozwoli nam nie odczuć tego zbyt dotkliwie. Pokrzywa indyjska zapobiega hipoglikemii, czyli nagłemu spadkowi cukru we krwi. W praktyce oznacza to, że chroni przed napadami nagłego głodu pozwalając lepiej się kontrolować w trakcie zdrowego odchudzania.


Jak zadbać o swoje zdrowie w trakcie odchudzania?


Skuteczność Coleus Forskohlii została potwierdzona badaniami również w wykorzystaniu do leczenia nadciśnienia i chorób układu krążenia. Przy regularnym przyjmowaniu tabletek na odchudzanie Forskolin Optima możemy liczyć na przyspieszenie przemiany materii oraz pomoc w oczyszczeniu wątroby z toksyn.


W świetle wszystkich faktów na temat forskoliny i jej dobroczynnego wpływu na organizm przyjmując ją możemy czuć się w pełni bezpiecznie.Dietetycy zgodnie orzekli, że przyjmowanie jednej kapsułki trzy razy dziennie może pomóc schudnąć zdrowo i uniknąć efektu jo-jo. Dodatkowo możemy poprawić swoje samopoczucie, ogólny stan zdrowia oraz sprawność fizyczną i intelektualną. Wypróbuj działanie Forskolin Optima, zaufaj naturze. *


powrót do artykułów